Por. Št.č. UCI kód Meno Oddiel Čas Odstup
Mini chlapci
1 701 SVK19990312 ŠTOČEK Matúš Cyklistický spolok Žilina 0:03:28
2 704 SVK19990413 ŠOŠKA Samuel Cyklistický spolok Žilina 0:04:03 0:00:35
3 708 SVK19990226 HORNIAK Dávid BIKE-TEAM  Bratislava 0:04:03 0:00:35
4 705 SVK20000613 ORAVEC Daniel Cyklistický spolok Žilina 0:04:06 0:00:38
5 703 SVK20001202 MICHALIČKA Štefan Cyklistický spolok Žilina 0:04:11 0:00:43
6 712 SVK19990801 ZVONEK Branislav CK MTB Dohňany 0:04:13 0:00:45
7 709 SVK20000601 ŽITŇANSKÝ Ľuboš Oponice 0:04:32 0:01:04
8 714 SVK20020426 MIHALČÍK Samuel Banská Štiavnica 0:04:40 0:01:12
9 706 SVK19990508 PERICHTA Matej ŽP Šport, a.s. 0:04:51 0:01:23
10 707 SVK20000725 PAVČO Erik CK KARPATY Smolenice 0:04:51 0:01:23
11 713 SVK20020416 PANÁČ Peter Dolné Trhovište 0:05:10 0:01:42
710 SVK20020313 HAMRÁK René Galanta DNF
Mini dievčatá
1 771 SVK19990721 MICHALIČKOVÁ Lucia Cyklistický spolok Žilina 0:02:30
2 775 SVK20000427 GLAJZOVÁ Natália Poprad 0:02:35 0:00:05
3 774 SVK20021230 MICHALIČKOVÁ Zuzana Cyklistický spolok Žilina 0:02:45 0:00:15
Mladší žiaci
1 604 SVK19971210 MIHALČÍK Dominik MŠK - CK Žiar nad Hronom 0:04:38
2 601 SVK19980530 MICHALIČKA Juraj Cyklistický spolok Žilina 0:04:46 0:00:08
3 609 SVK19981014 PERSON Tomáš Cyklistický spolok Žilina 0:04:48 0:00:10
4 606 SVK19970730 JELŽA Nicolas MŠK - CK Žiar nad Hronom 0:04:50 0:00:12
5 612 SVK19970522 KVIETOK Pavol ŽP Šport, a.s. 0:05:01 0:00:23
7 616 SVK19971125 REPISKÝ Patrik CK Lysá pod Makytou 0:05:15 0:00:37
8 607 SVK19970411 GAŠPAR Filip MŠK - CK Žiar nad Hronom 0:05:32 0:00:54
10 610 SVK19981211 GAŠPARÍK Branislav Cyklistický spolok Žilina 0:05:34 0:00:56
11 615 SVK19971212 KOVÁČIK Vladimír CK MTB Dohňany 0:05:42 0:01:04
12 613 SVK19980306 RANGELOV Peter CK KARPATY Smolenice 0:05:51 0:01:13
13 608 SVK19971203 DUBEŇ Branislav Cyklistický spolok Žilina 0:06:05 0:01:27
14 605 SVK19981202 HASCH Henrich MŠK - CK Žiar nad Hronom 0:06:07 0:01:29
15 611 SVK19971015 ROHÁČ Pavol ŽP Šport, a.s. 0:06:38 0:02:00
Mladšie žiačky
1 673 SVK19971011 PANÁČKOVÁ Petra CK Lysá pod Makytou 0:03:38
2 671 SVK19971204 MILOTOVÁ Pavlína Cyklistický klub Vendy Senica 0:03:49 0:00:11
4 675 SVK19980212 BAŠKOVÁ Natália CK MTB Dohňany 0:04:45 0:00:56
Starší žiaci
1 501 SVK19950104 URBANEC Patrik Cyklistický spolok Žilina 0:50:33
2 510 SVK19950124 DONOVAL Michal ŽP Šport, a.s. 0:53:42 0:03:09
3 503 SVK19950423 VOZÁR Šimon ŽP Šport, a.s. 0:53:55 0:03:22
4 515 SVK19960612 BAŠKA Denis Cyklistický klub MTB Dohňany 0:53:55 0:03:22
5 504 SVK19960415 ZVERKO David MŠK - CK Žiar nad Hronom 0:54:57 0:04:24
6 502 SVK19950314 DUBEŇ Martin Cyklistický spolok Žilina 0:57:56 0:07:23
7 506 SVK19960514 LUKÁČ Milan Cyklistický spolok Žilina 0:58:11 0:07:38
8 505 SVK19950620 ŠMONDRK Samuel MŠK - CK Žiar nad Hronom 0:59:50 0:09:17
9 512 SVK19950911 HOLOMEK Milan CK KARPATY Smolenice 1:00:00 0:09:27
10 511 SVK19950613 SCHVARCBACHER Ivan ŽP Šport, a.s. 1:00:11 0:09:38
11 508 SVK19961221 BODIŠ Dušan CK AB SEREĎ 1:03:12 0:12:39
12 507 SVK19961005 BUŠFY Michal Cyklistický spolok Žilina 1:04:24 0:13:51
13 509 SVK19950628 KUPEC Leonard CK AB SEREĎ 1:06:08 0:15:35
14 513 SVK19960315 HORNIAK Filip BIKE-TEAM  Bratislava 1:09:48 0:19:15
Staršie žiačky
1 572 SVK19950112 MIŠKOVSKÁ Katarína Cyklistický klub MTB Dohňany 0:41:37
2 574 SVK19960117 JANUŠIKOVÁ Nina BIKE-TEAM  Bratislava 0:45:59 0:04:22
3 573 SVK19960606 LABAJOVÁ Ivana Cyklistický klub MTB Dohňany 0:51:27 0:09:50
571 SVK19960327 MEDVEĎOVÁ Tereza ŽP Šport, a.s. DNF
Kadeti
1 412 SVK19931212 LAMI František BMX KLUB KOŠICKÝ ŠARKAŇ 1:02:04
2 401 SVK19931020 BEBČÁK Jozef Cykloklub Turzovka 1:05:34 07:38
3 406 SVK19940311 ŽUCHA Tomáš Cyklistický spolok Žilina 1:07:06 09:10
4 419 SVK19940112 BAŠKA Erik Cyklistický klub MTB Dohňany 1:07:43 09:47
5 408 SVK19940429 BODIŠ Viliam CK AB SEREĎ 1:07:59 10:03
6 415 SVK19940801 DOUBEK Tomáš BIKE-TEAM  Bratislava 1:11:18 13:22
7 409 SVK19930306 GEBRLÍN Lukáš CK Pravenec 1:11:34 13:38
8 405 SVK19940401 FAČKOVEC Matej CK AB SEREĎ 1:11:39 13:43
9 416 SVK19930105 POSCH Helmuth BIKE-TEAM  Bratislava 1:13:40 15:44
10 418 SVK19941210 KOVÁČIK Juraj Cyklistický klub MTB Dohňany 1:13:44 15:48
11 414 SVK19941028 BLAŽÍČEK Andrej BIKE-TEAM  Bratislava 1:14:11 16:15
12 420 SVK19930125 CHALUPČÍK Ján Cyklistický klub MTB Dohňany 1:17:27 19:31
13 404 SVK19931114 ZAŤKO Dominik MŠK - CK Žiar nad Hronom 1:20:46 22:50
14 407 SVK19940118 HUDEK Dominik Cyklistický spolok Žilina 1:21:28 23:32
15 411 SVK19940717 GLAJZA Ondrej ŽP Šport, a.s. - kolo
16 421 SVK19941227 KRAJÍČEK Matej Cyklistický klub MTB Dohňany - kolo
410 SVK19940708 BUKOVEC Marek ŽP Šport, a.s. DNF
417 SVK19930805 ŠMÝKAL Martin BIKE-TEAM  Bratislava DNF
Kadetky
1 476 SVK19930210 KOVÁROVÁ Nikola KHC-TJ Spartak Myjava 1:03:42
2 475 SVK19931229 BENČÚROVA Katka BIKE-TEAM  Bratislava 1:15:00 18:42
474 SVK19941125 MILOTOVÁ Adriana Cyklistický klub Vendy Senica DNF
Veteráni A
1 802 SVK19780417 MÁLEK Martin KLUB BRADLO BIKE 1:38:53
2 807 SVK19770909 BELAS Martin BIKE-TEAM  Bratislava 1:40:24 0:01:31
3 801 SVK19700701 KACINA Branislav CLIMBERG T-ŠPORTY Trenčín 1:42:05 0:03:12
4 806 SVK19730817 RANTO Martin R.C.T.Martin 1:48:27 0:09:34
5 808 SVK19790408 ŽUPA Martin OUTSITERZ - NOVATEC 1:50:39 0:11:46
6 804 SVK19780805 HARCEG Ivan TJ SOKOL Topoľčany 1:51:32 0:12:39
7 809 SVK19740316 CIGÁNEK Ján KHC KAKTUS BIKE Bratislava - kolo
805 SVK19780805 HARCEG Peter TJ SOKOL Topoľčany DNF
Veteráni B
1 854 SVK19660322 GLAJZA Ondrej CK Pravenec 1:22:44
2 857 SVK19660506 KOVÁČIK Miroslav CK UNICOM Zvolen 1:26:55 0:04:11
3 858 SVK19650209 BUREŠ Václav Cyklistický klub Vendy Senica 1:27:21 0:04:37
4 860 SVK19690102 DAŇO Róbert CK Rock Machine Prievidza 1:30:29 0:07:45
5 855 SVK19630627 VLČKO Ladislav KPHC Turčianske Teplice 1:32:43 0:09:59
6 861 SVK19621107 LABAJ Ivan Cyklistický klub MTB Dohňany 1:37:09 0:14:25
856 SVK19600926 ŠPANÍK Peter KPHC Turčianske Teplice DNF
853 SVK19670708 HAAS Ivan CK Banská Bystrica DNF
Veteráni C
1 902 SVK19580224 BAŠKA Jozef Cyklistický klub MTB Dohňany 1:17:48
2 904 SVK19590603 BÍROŠ Milan Klub nadšencov amatérskej cyklistiky Ružombero 1:21:23 0:03:35
3 903 SVK19540410 GROM Vladimír CK Pravenec 1:23:01 0:05:13
Juniori
1 301 SVK19920618 HULA Daniel TJ SOKOL Topoľčany 1:28:26
2 309 SVK19910723 MEDVEĎ Matej ŽP Šport, a.s. 1:30:39 0:02:13
3 313 SVK19921229 KUČERA Jozef CK SKI-BIKE SPORTMED Bratislava 1:31:25 0:02:59
4 306 SVK19911205 SLOTTA Martin Cyklistický spolok Žilina 1:32:19 0:03:53
5 315 SVK19920819 CHALÁS Jaroslav TJ Slávia ŠŠ KELLY S Trenčín 1:33:57 0:05:31
6 310 SVK19920828 SUCHÁR Tomáš TJ SOKOL Topoľčany 1:36:39 0:08:13
7 312 SVK19911008 STRAKA Michal BIKE-TEAM  Bratislava 1:40:20 0:11:54
8 307 SVK19920428 ŠKORVÁNEK Juraj Cyklistický spolok Žilina 1:40:44 0:12:18
9 316 SVK19920303 VANKO Pavol TJ Slávia ŠŠ KELLY S Trenčín 1:48:01 0:19:35
304 SVK19920115 VENCEL Boris MŠK - CK Žiar nad Hronom DNF
311 SVK19910401 KUBEK Tomáš CK SKI-BIKE SPORTMED Bratislava DNF
308 SVK19910408 RADOSA Matúš TJ Slávia ŠŠ KELLY S Trenčín DNF
314 SVK19911223 BUKOVČÁK Jakub CK AB SEREĎ DNF
305 SVK19921221 KOLAŘ Michael Cyklistický spolok Žilina DNF
Juniorky
1 371 SVK19920313 ŠIMOROVÁ Natália ŽP Šport, a.s. 1:30:15
2 373 SVK19920615 MALÁRIKOVÁ Michaela CK SKI-BIKE SPORTMED Bratislava 1:39:38 0:09:23
3 376 SVK19920610 ČAPRNKOVÁ Lucia CK Pravenec 1:49:59 0:10:21
374 SVK19911031 DEDINSKÁ Lucka BIKE-TEAM  Bratislava DNF
Ženy U23
1 109 SVK19880209 UHLARIKOVÁ Katarína MERIDA BIKING TEAM 1:46:36
2 105 SVK19901127 KADLECOVÁ Monika Cyklistický klub MTB Dohňany 1:50:40 0:04:04
3 104 SVK19891126 KUBÍKOVÁ Júlia KPHC Turčianske Teplice 1:56:28 0:09:52
Ženy Elite
1 101 SVK19760204 ŠTEVKOVÁ Janka Cyklistický klub MTB Dohňany 1:32:16 1:32:16
2 110 SVK19780318 ONDÁŠOVÁ Elena OUTSITERZ - NOVATEC - kolo
108 SVK19790501 VOJTÁŠOVÁ Zuzana CK Banská Bystrica DNF
Muži U23
1 58 SVK19880115 GAVENDA Robert FIDEA CT 1:51:31
2 55 SVK19900608 KUPEC Peter ŽP Šport, a.s. 2:00:03 0:08:32
3 56 SVK19900114 BAĎURA Karol Cyklistický klub MTB Dohňany - kolo
4 57 SVK19891028 ŠIMORA Marián CK Pravenec - kolo
5 54 SVK19900822 BODIŠ Martin CK AB SEREĎ - kolo
Muži Elite
1 4 SVK19860812 LAMI Michal JUMP SPORT KLUB Košice 1:44:45
2 14 SVK19740114 BARÉNYI Milan TREK KCK Oslany 1:45:46 0:01:01
3 3 SVK19860804 HANUS Lukáš MERIDA BIKING TEAM 1:50:24 0:05:39
4 12 SVK19861224 HARING Martin CK Banská Bystrica 1:50:44 0:05:59
5 5 SVK19860116 BÍROŠ Radovan Klub nadšencov amatérskej cyklistiky Ružombero 1:51:04 0:06:19
6 7 SVK19860203 KOSTELNIČÁK Martin BIKE-TEAM  Bratislava 1:55:04 0:10:19
7 8 SVK19850917 BÁTORA Lukaš OUTSITERZ - NOVATEC 1:56:09 0:11:24
8 13 SVK19750210 LEGNAVSKÝ Tomáš OUTSITERZ - NOVATEC - kolo
9 11 SVK19820218 TÓTH Zoltán Cyklo turistický klub BURDA-Štúrovo - kolo
10 10 SVK19810108 TÓTH Július Bez klubovej príslušnosti - kolo
6 SVK19860907 ŠKOPEK Martin BIKE-TEAM  Bratislava DNF
9 SVK19730819 VALACH Ján ELK HAUS - (ELK)-AUT DNF
Rozhodcovský zbor udelil nasledovné tresty:
- pretekár č. 309 Medveď Matej - čl. 5.2 - neprezentovanie sa pred štartom - pokuta vo výške 3,32€
- pretekár č. 56 Baďura Karol - čl. 5.28 - neregulárne občerstvenie - pokuta vo výške 3,32€