Por. Št.č. UCI kód Meno Oddiel Kat. Čas Odstup
Mini chlapci
1 701 SVK19990312 ŠTOČEK Matúš Cyklistický spolok Žilina 5365 0:03:28
2 702 CZE19990505 SOLAŘ Kryštof BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí c10398 0:04:03 0:00:35
3 711 CZE2000 VAVŘÍK Michal BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí cx2 0:04:03 0:00:35
4 704 SVK19990413 ŠOŠKA Samuel Cyklistický spolok Žilina 5546 0:04:03 0:00:35
5 708 SVK19990226 HORNIAK Dávid BIKE-TEAM  Bratislava 4719 0:04:03 0:00:35
6 705 SVK20000613 ORAVEC Daniel Cyklistický spolok Žilina x1 0:04:06 0:00:38
7 703 SVK20001202 MICHALIČKA Štefan Cyklistický spolok Žilina 5019 0:04:11 0:00:43
8 712 SVK19990801 ZVONEK Branislav CK MTB Dohňany x5 0:04:13 0:00:45
9 709 SVK20000601 ŽITŇANSKÝ Ľuboš Oponice X23 0:04:32 0:01:04
10 714 SVK20020426 MIHALČÍK Samuel Banská Štiavnica x26 0:04:40 0:01:12
11 706 SVK19990508 PERICHTA Matej ŽP Šport, a.s. X20 0:04:51 0:01:23
12 707 SVK20000725 PAVČO Erik CK KARPATY Smolenice x21 0:04:51 0:01:23
13 713 SVK20020416 PANÁČ Peter Dolné Trhovište X25 0:05:10 0:01:42
710 SVK20020313 HAMRÁK René Galanta x24 DNF
Mini dievčatá
1 773 CZE19991005 NOVÁKOVÁ Barbora BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí c12752 0:02:02
2 772 CZE19990924 KRUPOVÁ Lucie BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí c10502 0:02:02 0:00:00
3 771 SVK19990721 MICHALIČKOVÁ Lucia Cyklistický spolok Žilina 5018 0:02:30 0:00:28
4 775 SVK20000427 GLAJZOVÁ Natália Poprad X22 0:02:35 0:00:33
5 776 CZE20010121 HERMANOVÁ Veronika BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí CX9 0:02:38 0:00:36
6 774 SVK20021230 MICHALIČKOVÁ Zuzana Cyklistický spolok Žilina 5547 0:02:45 0:00:43
Mladší žiaci
1 604 SVK19971210 MIHALČÍK Dominik MŠK - CK Žiar nad Hronom 4830 0:04:38
2 601 SVK19980530 MICHALIČKA Juraj Cyklistický spolok Žilina 4734 0:04:46 0:00:08
3 609 SVK19981014 PERSON Tomáš Cyklistický spolok Žilina 4322 0:04:48 0:00:10
4 606 SVK19970730 JELŽA Nicolas MŠK - CK Žiar nad Hronom 4237 0:04:50 0:00:12
5 612 SVK19970522 KVIETOK Pavol ŽP Šport, a.s. 4591 0:05:01 0:00:23
6 603 CZE19980223 ZEŤÁK Michael BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí C11432 0:05:15 0:00:37
7 616 SVK19971125 REPISKÝ Patrik CK Lysá pod Makytou 4812 0:05:15 0:00:37
8 607 SVK19970411 GAŠPAR Filip MŠK - CK Žiar nad Hronom 5007 0:05:32 0:00:54
9 614 CZE19980304 HERMAN Ondřej BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí C12295 0:05:33 0:00:55
10 610 SVK19981211 GAŠPARÍK Branislav Cyklistický spolok Žilina 5545 0:05:34 0:00:56
11 615 SVK19971212 KOVÁČIK Vladimír CK MTB Dohňany x3 0:05:42 0:01:04
12 613 SVK19980306 RANGELOV Peter CK KARPATY Smolenice 4769 0:05:51 0:01:13
13 608 SVK19971203 DUBEŇ Branislav Cyklistický spolok Žilina 4321 0:06:05 0:01:27
14 605 SVK19981202 HASCH Henrich MŠK - CK Žiar nad Hronom 4546 0:06:07 0:01:29
15 611 SVK19971015 ROHÁČ Pavol ŽP Šport, a.s. 5677 0:06:38 0:02:00
Mladšie žiačky
1 673 SVK19971011 PANÁČKOVÁ Petra CK Lysá pod Makytou 4813 0:03:38
2 671 SVK19971204 MILOTOVÁ Pavlína Cyklistický klub Vendy Senica 5063 0:03:49 0:00:11
3 674 CZE19970802 BONIATTI Kristina BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí c10725 0:03:49 0:00:11
4 675 SVK19980212 BAŠKOVÁ Natália CK MTB Dohňany x2 0:04:45 0:01:07
Starší žiaci
1 501 SVK19950104 URBANEC Patrik Cyklistický spolok Žilina 5338 0:50:33
2 510 SVK19950124 DONOVAL Michal ŽP Šport, a.s. 4778 0:53:42 0:03:09
3 503 SVK19950423 VOZÁR Šimon ŽP Šport, a.s. 5319 0:53:55 0:03:22
4 515 SVK19960612 BAŠKA Denis Cyklistický klub MTB Dohňany 4654 0:53:55 0:03:22
5 504 SVK19960415 ZVERKO David MŠK - CK Žiar nad Hronom 5674 0:54:57 0:04:24
6 502 SVK19950314 DUBEŇ Martin Cyklistický spolok Žilina 2660 0:57:56 0:07:23
7 506 SVK19960514 LUKÁČ Milan Cyklistický spolok Žilina 4024 0:58:11 0:07:38
8 505 SVK19950620 ŠMONDRK Samuel MŠK - CK Žiar nad Hronom 4545 0:59:50 0:09:17
9 512 SVK19950911 HOLOMEK Milan CK KARPATY Smolenice 4114 1:00:00 0:09:27
10 511 SVK19950613 SCHVARCBACHER Ivan ŽP Šport, a.s. 5092 1:00:11 0:09:38
11 516 CZE19960519 HELIS Luděk MAIRACING TEAM C7431 1:00:59 0:10:26
12 508 SVK19961221 BODIŠ Dušan CK AB SEREĎ 4012 1:03:12 0:12:39
13 507 SVK19961005 BUŠFY Michal Cyklistický spolok Žilina 4733 1:04:24 0:13:51
14 517 CZE19960727 PREJDA Václav S.K.JIŘÍ TEAM Ostrava C16035 1:05:17 0:14:44
15 509 SVK19950628 KUPEC Leonard CK AB SEREĎ 4011 1:06:08 0:15:35
16 514 CZE19960410 BYSTROŇ Vilém BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí c10522 1:07:06 0:16:33
17 513 SVK19960315 HORNIAK Filip BIKE-TEAM  Bratislava 2785 1:09:48 0:19:15
Staršie žiačky
1 572 SVK19950112 MIŠKOVSKÁ Katarína Cyklistický klub MTB Dohňany 4931 0:41:37
2 574 SVK19960117 JANUŠIKOVÁ Nina BIKE-TEAM  Bratislava 4550 0:45:59 0:04:22
3 573 SVK19960606 LABAJOVÁ Ivana Cyklistický klub MTB Dohňany 4653 0:51:27 0:09:50
4 575 CZE19950703 KNEBLOVÁ Edita BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí C10559 1:06:26 0:24:49
571 SVK19960327 MEDVEĎOVÁ Tereza ŽP Šport, a.s. 4590 DNF
Kadeti
1 412 SVK19931212 LAMI František BMX KLUB KOŠICKÝ ŠARKAŇ 1489 1:02:04
2 403 CZE19930523 HRABAL Jakub MAIRACING TEAM C18952 1:04:13 0:02:09
3 401 SVK19931020 BEBČÁK Jozef Cykloklub Turzovka 3972 1:05:34 0:03:30
4 406 SVK19940311 ŽUCHA Tomáš Cyklistický spolok Žilina 3626 1:07:06 0:05:02
5 419 SVK19940112 BAŠKA Erik Cyklistický klub MTB Dohňany 4655 1:07:43 0:05:39
6 408 SVK19940429 BODIŠ Viliam CK AB SEREĎ 3659 1:07:59 0:05:55
7 415 SVK19940801 DOUBEK Tomáš BIKE-TEAM  Bratislava 5500 1:11:18 0:09:14
8 409 SVK19930306 GEBRLÍN Lukáš CK Pravenec 4543 1:11:34 0:09:30
9 405 SVK19940401 FAČKOVEC Matej CK AB SEREĎ 3662 1:11:39 0:09:35
10 416 SVK19930105 POSCH Helmuth BIKE-TEAM  Bratislava 5501 1:13:40 0:11:36
11 418 SVK19941210 KOVÁČIK Juraj Cyklistický klub MTB Dohňany 4656 1:13:44 0:11:40
12 414 SVK19941028 BLAŽÍČEK Andrej BIKE-TEAM  Bratislava 5502 1:14:11 0:12:07
13 420 SVK19930125 CHALUPČÍK Ján Cyklistický klub MTB Dohňany 4468 1:17:27 0:15:23
14 404 SVK19931114 ZAŤKO Dominik MŠK - CK Žiar nad Hronom 4657 1:20:46 0:18:42
15 407 SVK19940118 HUDEK Dominik Cyklistický spolok Žilina 5544 1:21:28 0:19:24
16 411 SVK19940717 GLAJZA Ondrej ŽP Šport, a.s. 4881 - kolo
17 421 SVK19941227 KRAJÍČEK Matej Cyklistický klub MTB Dohňany 5407 - kolo
410 SVK19940708 BUKOVEC Marek ŽP Šport, a.s. 4777 DNF
413 CZE19930824 ZÁVRBSKÝ Ladislav TROB c10238 DNF
417 SVK19930805 ŠMÝKAL Martin BIKE-TEAM  Bratislava 3644 DNF
Kadetky
1 476 SVK19930210 KOVÁROVÁ Nikola KHC-TJ Spartak Myjava 2431 1:03:42
2 473 CZE19930324 TLAMKOVÁ Tereza MORAVEC CZECH MTB TEAM c8817 1:05:38 0:01:56
3 475 SVK19931229 BENČÚROVA Katka BIKE-TEAM  Bratislava 4391 1:15:00 0:11:18
474 SVK19941125 MILOTOVÁ Adriana Cyklistický klub Vendy Senica 4563 DNF
Muži II
1 208 SVK19811130 ŠTVRTECKÝ Jaroslav Cyklistický klub Vendy Senica 546 1:34:43
2 206 SVK19790523 ONDRUŠ Lubomir Bez klubovej príslušnosti 860 1:35:32 0:00:49
3 203 CZE19900410 JANIK Martin TJ TŽ Třinec c17815 1:36:55 0:02:12
4 201 CZE19840607 ZVONEK Milan AGNESI MTB TEAM cx3 1:38:23 0:03:40
5 209 SVK19830728 TURAN Dominik OUTSITERZ - NOVATEC 832 1:39:26 0:04:43
6 210 SVK19821016 KASMAN Peter R.A.U. SGB sportteam Slovakia 3201 1:41:12 0:06:29
7 212 SVK19810125 ČANGEL Martin CK Pravenec X27 1:42:21 0:07:38
8 213 CZE19860712 MAITNER Josef MAIRACING TEAM C16168 1:47:51 0:13:08
9 207 SVK19901218 ŠPÁNIK Peter KPHC Turčianske Teplice 4748 1:48:24 0:13:41
10 211 SVK19890120 SIVÁČEK Marian KHC-TJ Spartak Myjava 4683 - kolo
11 204 SVK19840617 DOBIAŠ Pavol ŠK PIKOLO Trenčín 3177 - kolo
205 CZE19871216 ŽÁK Pavel TROB cx8 DSQ
Veteráni A
1 802 SVK19780417 MÁLEK Martin KLUB BRADLO BIKE 367 1:38:53
2 807 SVK19770909 BELAS Martin BIKE-TEAM  Bratislava 2462 1:40:24 0:01:31
3 801 SVK19700701 KACINA Branislav CLIMBERG T-ŠPORTY Trenčín 711 1:42:05 0:03:12
4 806 SVK19730817 RANTO Martin R.C.T.Martin 5519 1:48:27 0:09:34
5 808 SVK19790408 ŽUPA Martin OUTSITERZ - NOVATEC 5619 1:50:39 0:11:46
6 804 SVK19780805 HARCEG Ivan TJ SOKOL Topoľčany 2471 1:51:32 0:12:39
7 809 SVK19740316 CIGÁNEK Ján KHC KAKTUS BIKE Bratislava 2160 - kolo
805 SVK19780805 HARCEG Peter TJ SOKOL Topoľčany 2470 DNF
Veteráni B
1 854 SVK19660322 GLAJZA Ondrej CK Pravenec 35 1:22:44
2 857 SVK19660506 KOVÁČIK Miroslav CK UNICOM Zvolen 4332 1:26:55 0:04:11
3 858 SVK19650209 BUREŠ Václav Cyklistický klub Vendy Senica 1430 1:27:21 0:04:37
4 860 SVK19690102 DAŇO Róbert CK Rock Machine Prievidza 1754 1:30:29 0:07:45
5 855 SVK19630627 VLČKO Ladislav KPHC Turčianske Teplice 3143 1:32:43 0:09:59
6 861 SVK19621107 LABAJ Ivan Cyklistický klub MTB Dohňany 4478 1:37:09 0:14:25
856 SVK19600926 ŠPANÍK Peter KPHC Turčianske Teplice 4289 DNF
853 SVK19670708 HAAS Ivan CK Banská Bystrica 4140 DNF
Veteráni C
1 901 CZE19580709 SEDLÁČEK Jiří S.K.JIŘÍ TEAM Ostrava C2429 1:11:32
2 902 SVK19580224 BAŠKA Jozef Cyklistický klub MTB Dohňany 4292 1:17:48 0:06:16
3 904 SVK19590603 BÍROŠ Milan Klub nadšencov amatérskej cyklistiky Ružombero 5425 1:21:23 0:09:51
4 903 SVK19540410 GROM Vladimír CK Pravenec 1720 1:23:01 0:11:29
Juniori
1 301 SVK19920618 HULA Daniel TJ SOKOL Topoľčany 2154 1:28:26
2 309 SVK19910723 MEDVEĎ Matej ŽP Šport, a.s. 4371 1:30:39 0:02:13
3 313 SVK19921229 KUČERA Jozef CK SKI-BIKE SPORTMED Bratislava 4281 1:31:25 0:02:59
4 306 SVK19911205 SLOTTA Martin Cyklistický spolok Žilina 3619 1:32:19 0:03:53
5 315 SVK19920819 CHALÁS Jaroslav TJ Slávia ŠŠ KELLY S Trenčín 3763 1:33:57 0:05:31
6 310 SVK19920828 SUCHÁR Tomáš TJ SOKOL Topoľčany 3507 1:36:39 0:08:13
7 312 SVK19911008 STRAKA Michal BIKE-TEAM  Bratislava 3197 1:40:20 0:11:54
8 307 SVK19920428 ŠKORVÁNEK Juraj Cyklistický spolok Žilina 3622 1:40:44 0:12:18
9 316 SVK19920303 VANKO Pavol TJ Slávia ŠŠ KELLY S Trenčín 3564 1:48:01 0:19:35
304 SVK19920115 VENCEL Boris MŠK - CK Žiar nad Hronom 3965 DNF
311 SVK19910401 KUBEK Tomáš CK SKI-BIKE SPORTMED Bratislava 5026 DNF
308 SVK19910408 RADOSA Matúš TJ Slávia ŠŠ KELLY S Trenčín 3138 DNF
314 SVK19911223 BUKOVČÁK Jakub CK AB SEREĎ 4014 DNF
305 SVK19921221 KOLAŘ Michael Cyklistický spolok Žilina 3796 DNF
Juniorky
1 371 SVK19920313 ŠIMOROVÁ Natália ŽP Šport, a.s. 4780 1:30:15
2 373 SVK19920615 MALÁRIKOVÁ Michaela CK SKI-BIKE SPORTMED Bratislava 3569 1:39:38 0:09:23
3 375 CZE19910515 JANIKOVÁ Iveta TJ TŽ Třinec c18296 1:42:05 0:11:50
4 376 SVK19920610 ČAPRNKOVÁ Lucia CK Pravenec 5345 1:49:59 0:19:44
374 SVK19911031 DEDINSKÁ Lucka BIKE-TEAM  Bratislava 2789 DNF
Ženy U23
1 109 SVK19880209 UHLARIKOVÁ Katarína MERIDA BIKING TEAM 1412 1:46:36
2 105 SVK19901127 KADLECOVÁ Monika Cyklistický klub MTB Dohňany 3725 1:50:40 0:04:04
3 104 SVK19891126 KUBÍKOVÁ Júlia KPHC Turčianske Teplice 2780 1:56:28 0:09:52
Ženy Elite
1 101 SVK19760204 ŠTEVKOVÁ Janka Cyklistický klub MTB Dohňany 795 1:32:16 1:32:16
2 110 SVK19780318 ONDÁŠOVÁ Elena OUTSITERZ - NOVATEC 4712 - kolo
3 107 CZE19810203 MARÁČKOVÁ Pavlína S.K.JIŘÍ TEAM Ostrava C7483 - kolo
4 106 CZE19905901 POSPÍŠILOVÁ Radka MAIRACING TEAM C12642 - kolo
108 SVK19790501 VOJTÁŠOVÁ Zuzana CK Banská Bystrica 3654 DNF
Muži U23
1 58 SVK19880115 GAVENDA Robert FIDEA CT 714 1:51:31
2 55 SVK19900608 KUPEC Peter ŽP Šport, a.s. 4947 2:00:03 0:08:32
3 56 SVK19900114 BAĎURA Karol Cyklistický klub MTB Dohňany 3976 - kolo
4 57 SVK19891028 ŠIMORA Marián CK Pravenec x28 - kolo
5 54 SVK19900822 BODIŠ Martin CK AB SEREĎ 2891 - kolo
Muži Elite
1 4 SVK19860812 LAMI Michal JUMP SPORT KLUB Košice 1487 1:44:45
2 14 SVK19740114 BARÉNYI Milan TREK KCK Oslany 11 1:45:46 0:01:01
3 3 SVK19860804 HANUS Lukáš MERIDA BIKING TEAM 1172 1:50:24 0:05:39
4 12 SVK19861224 HARING Martin CK Banská Bystrica 3929 1:50:44 0:05:59
5 5 SVK19860116 BÍROŠ Radovan Klub nadšencov amatérskej cyklistiky Ružombero 1974 1:51:04 0:06:19
6 7 SVK19860203 KOSTELNIČÁK Martin BIKE-TEAM  Bratislava 3199 1:55:04 0:10:19
7 8 SVK19850917 BÁTORA Lukaš OUTSITERZ - NOVATEC 1137 1:56:09 0:11:24
8 13 SVK19750210 LEGNAVSKÝ Tomáš OUTSITERZ - NOVATEC 796 - kolo
9 11 SVK19820218 TÓTH Zoltán Cyklo turistický klub BURDA-Štúrovo 3988 - kolo
10 10 SVK19810108 TÓTH Július Bez klubovej príslušnosti 4413 - kolo
11 6 SVK19860907 ŠKOPEK Martin BIKE-TEAM  Bratislava 2788 DNF
12 9 SVK19730819 VALACH Ján ELK HAUS - (ELK)-AUT 381 DNF
Easy 13:00
1 177 CZE20033107 GRIGAR Petr Valašské Meziřičí 1:51
2 175 SVK2003 ROGER René Bratislava 2:07
3 174 SVK20041402 GLAJZA Andreas Poprad 2:12
4 176 SVK2003 BILÍK Maximilián Bratislava 2:30
5 172 SVK20041209 PAVČO Matúš Smolenice 2:33
6 173 SVK2004 RANGELOV Branislav Smolenice 4:13
7 178 SVK20040723 ŽIDEK Matej Turzovka 5:00
Pretekár so štartovým číslom 205 Žák Pavel bol diskvalifikovaný, nakoľko v 1.kole SlP nastúpil v kategórii Elite
a podľa súťažného poriadku čl. 6.8. pretekár nesmie počas sezóny meniť kategóriu, v ktorej štartuje.