CTM

 

 

City

Stačí pár metrov jazdy na tomto bicykli a Vy sa presvedčíte, aké môže byť bicyklovanie pohodlné a noblesné. Hlavným bonusom tohto modelu je jeho veľmi pohodlný a ľahký duralový rám. Ak hľadáte spoľahlivého spoločníka na jazdy po meste a Vašou hlavnou požiadavkou je okrem pohodlnosti nízka hmotnosť, TERRA je pre Vás to najlepšie riešenie.

City Road

Kompaktný duralový rám s vynikajúcou duralovou vidlicou doplnený komponentami bez kompromisu a dual-control radením SHIMANO za vynikajúcu cenu. Vyskúšajte, s akou ľahkosťou sa tento bicykel pohne vpred pri každom Vašom šliapnutí do pedálov. Prekvapivý výkon za vynikajúcu cenu. To je SPEEDSTER, Váš priateľ pri Vašich športových výkonoch na cestách. Vyskúšajte toto športové náčinie, nebudete sklamaní.

Cross

Hľadáte pohodlný a spoľahlivý bicykel na Vaše potulky mestom a príležitostne si výjdete s rodinou, či priateľmi na bicyklový výlet a nechcete privezťa investovať? Máme pre Vás riešenie. Twister má duralový rám, čo má za následok tuhosť rámu a nízku hmotnosť. Solídne komponenty zabezpečia Vašu bezpečnosť a dobrý pocit s jazdy. A to všetko za vynikajúcu cenu. Bicykel je možné doplniť trekingovou sadou pre jazdy na komunikáciách.


 

Cross Lite

STUMPER je vynikajúcim kompromisom medzi cenou a úžitkovými vlastnosťami. Za výbornú cenu dostaneme bicykel, ktorý bez kompromisov znesie Vaše vysoké nároky pre bicykel na cesty – po dovybavení trekingovou sadou komponentov na cesty – ale môžete si s ním trúfnuť aj na spevnené horské cesty a chodníky pri Vašich potulkách prírodou. Nesklame Vás v žiadnej situácii, ktorú ako rekreaèný cyklista môžete zažiť. Tento model je doplnený o odpruženú vidlicu ZOOM. Model 2009 za ešte lepšiu cenu!

Cross Pro

Krosový bicykel postavený na vynikajúcich komponentoch. Rovnaký hliníkový rám ako na Sparku zabezpečuje skvelé jazdné vlastnosti, 27 prevodov, vidlica Suntour s diaľkovým uzamykaním na riadidlách a zdvihom 63mm, komponenty Truvativ a Shimano. Na ceste Vás prekvapí svojou rýchlosťou a ani lesný chodník preňho nie je žiadny problém. Model 2009 za exkluzívnu cenu!

 

 

Dirt Enduro

Ak chcete posunúť hranice svojich možností pri zdolávaní prudkých zjazdov, máte radi vysoké rýchlosti a adrenalín je Vaša droga, tak DEMON splní všetky Vaše očakávania. Robustná odpružená vidlica so zdvihom 160 mm v kombinácii s predným nábojom s 20mm oskou a nezničiteľným rámom Vám dajú neskutoèný pocit bezpečnosti pri zjazdoch, krátky predstavec a široké riadidlá zase veľkú istotu pri ovládaní bicykla a manévrovaní v ťažkom teréne. Ak ste sa doteraz necítili v teréne bezpečne, s DEMONOM tam budete ako doma

Dirt Freeride

Ste priaznivcom náročných túr v teréne, milujete divoké zjazdy a adrenalín je Vaša droga, potom neváhajte a osedlajte si ROCKSTAR. Tento model prešiel náročnými testami jazdcov s NOVATEC Racing Team-u, ktorí ocenili geometriu rámu a tiež voľbu komponentov, ktoré neznesú kompromis. Za veľmi priaznivú cenu získate bicykel, ktorý Vás nesklame pri najnáročnejších kúskoch v tom najťažšom teréne. Nechýba možnosť uzamknutia tlmiča pri výjazdoch, pri zjazdoch sa zas osvedčí robustná odpružená vidlica so zdvihom 160 mm a s predným nábojom s 20mm oskou. Ak ste začínajúci jazdec, nestratíte sa s ROCKSTAR-om ani v závodnom pelotone.

 

Lady Cross

Krosový bicykel pre Vaše výjazdy do prírody. Ľahký hliníkový rám v štyroch farebných prevedeniach, odpružená sedlovka, 24 prevodov, spoľahlivé dvojpáčkové radenie Shimano, pevné dvojstenné ráfiky, nastaviteľný predstavec, to všetko je navrhnuté tak aby sa Vaša jazda stala čo najpohodlnejšou. Ideálny bicykel do mesta a perfektný do prírody. Tento model je dostupný aj v trekingovej úprave s blatníkmi, nosičom, a predným a zadným osvetlením pre Vašu bezpečnosť. Model 2009 za ešte lepšiu cenu!

Lady MTB

Tento model zvýrazní Vašu osobnú charismu tak, ako niktorý iný. Podmanivý dizajn, špeciálny dámsky rám a komponenty, spoľahlivá odpružená vidlica, bezchybné radenie SHIMANO, to všetko Vás urobí neprehliadnuteľnou pri Vašich potulkách prírodou s rodinou, alebo priateľmi. Oceníte príjemné jazdné vlastnosti na ceste i v teréne a tiež veľkú univerzálnosť tohoto modelu.

MTB Basic

Robustný duralový rám s konštrukciou v tvare Y robí tento model osobitým. Konštrukcia rámu umožní pohodlné nasadnutie aj pre nižšie postavy. Výhody duralového rámu – tuhosť a zároveň nízka hmotnosť v kombinácii s neprehliadnuteľnou konštrukciou rámu a atraktívnym dizajnom budú hlavnými lákadlami pri kúpe tohto bicykla. Ak k tomu pridáme výbornú cenu, niet čo váhať. Tento bicykel je perfektný ako prvý bicykel s 26 placovými kolesami pre Vaše dieťa

MTB Kids

Hneď v prvý rok po zaradení do produkcie sa tento model stal jedným z najúspešnejších v našej ponuke. Je to kombinácia kvalitného duralového rámu dokonale prispôsobeného malým cyklistom, voľba komponentov bez kompromisov v spoľahlivosti a veľmi podmanivý dizajn, čo robí z tohoto bicykla predajný hit. Preto neváhajte a pridajte sa k spokojným užívateľom, nebudete sklamaní. Rozžiarené očká Vašich detí budú odmenou za Vaše dobré rozhodnutie.

MTB Lite

Kombinácia duralového profilovaného rámu, kvalitnej odpruženej vidlice s uzamykaním, robustných kolies, diskových bàzd a neuveriteľnej ceny robí z tohto modelu Vášho favorita na víkendové výjazdy s rodinou. Taktiež Vás chytí za srdce elegantný dizajn tohoto bicykla, ktorý Vám umožní vyniknúť. Neváhajte, TERRANO disc je Vaša voľba.

MTB Pro

Nový Caliber je XC špecialista navrhnutý pre výkon bez kompromisov. Rám je poskladaný z trubiek klasického okrúhleho prierezu, ktoré veľmi optimálne zabezpečujú jeho vynikajúcu priečnu tuhosť. Výsledkom je okamžitá odozva bicykla na každé zašliapnutie do pedálov. V kombinácii s výbornou odpruženou vidlicou s diaľkovým ovládaním uzamykania a ïalšími komponentami Vás presvedčí, že špecifikácia tohoto modelu nemá slabé miesto a v tejto cenovej kategórii Vám ponúkne maximum. Zistíte, že na tomto bicykli sa Vaše možnosti výrazne posúvajú a bicyklovanie na čom Vám prináša nový, dosiaľ nepoznaný zážitok.